VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A NAŠE ODPOVĚDI

Jaké informace mi Kdesekouří.cz nabízí?

Na našem webu nebo ve svém mobilu najdete přehled desetitisíců podniků a k nim informaci o tom, zda se tam kouří nebo nekouří, případně oboje, tedy zda mají oddělený prostor pro obě skupiny. K tomu nabízíme určení jejich pozice na mapě vzhledem k místu, kde se zrovna nacházíte, nebo kam plánujete cestu, doplněno otevírací dobou a telefonním číslem pro případné objednání místa.

Mohu očekávat v budoucnu doplnění dosavadních údajů ke stávajícím podnikům ve Vaší databázi?

Ano, průběžně kontrolujeme a doplňujeme emailovou adresu a adresu webu, abyste si mohli sami v případě zájmu najít další informace přímo z karty na mapě vyhledaných podniků. S ohledem na skutečnost, že chceme být lídrem v oblasti poskytování informace o tom, zda se někde kouří nebo nekouří, nečekejte od nás více. Na internetu je jistě řada jiných služeb a aplikací, kde najdete nabídku jídel nebo jejich hodnocení návštěvníky. Tyto ambice nemáme. Každý nechť dělá, co umí. Nejhorší podle nás je, když někdo podlehne, snaží se dělat všechno a nic pak není na 100%.

Která místa kde se kouří nebo nekouří, nemá smysl do databáze doplňovat? Nebo jsou zajímavá všechna veřejná místa, kde zákon kouření nezakazuje?

Smyslem naší služby je nabídnout taková místa, kde se člověk zdrží a kouření či nekouření si užije u kávy, čaje, jídla, nebo třeba pobytu na dovolené nebo na výletě. Proto je databáze rozdělena na tyto obory: Restaurace, Kavárna/Vinárna/Bar, Motorest, Čerpací stanice, Hotel, Penzion, Kemp a jiné. Žádná další místa s ohledem na naplnění cílů naší služby nemá smysl doplňovat.

Mohu zadávat na Váš web již nyní místa v okolních státech?

Ano. Souběžně s doplňováním databáze o podnicích v České republice si připravujeme postupně podklady pro stejnou službu i v okolních státech a v příslušných jazykových mutacích. Uvítáme, když už nyní Vy sami zadáte místa i v jiných státech Evropy. Ostatně děláme to s Vámi a pro všechny.

Je možné využívat Vaší službu z telefonu starší generace, který se umí připojit na internet a má prohlížeč?

Naši službu si ideálně vychutnáte v mobilních telefonech s operačním systémem Android, iOS, nebo Windows Phone a to v kombinaci s funkcí GPS. Nemáte-li však GPS, případně užíváte mobilní telefon s jiným operačním systémem, ale máte přístup na internet a webový prohlížeč, je pro Vás samozřejmě připravena mobilní verze našeho webu a skrze ní i přístup do plného obsahu naší databáze.

Vážně za Vaši službu nechcete žádné peníze? Nejsou někde skryté poplatky ve stylu tisku malých písmen na poslední straně, která nikdo nečte a pak se diví, že mu přijde nějaká faktura?

Bavte se, užívejte si, šetřete s námi svůj čas a mějte klid a pohodu při hledání podniků, kde se kouří nebo nekouří. Za naše služby a užívání aplikace skutečně neplatíte a platit nebudete.

Každá databáze podléhá v čase změnám. Podniky vznikají a zanikají, majitelé se mění, účel podniku také. Přidávání nových míst je podmíněno lidským faktorem, který bývá i nechtěně chybující. Dokážete celou databázi pravidelně aktualizovat, aby nedocházelo k dezinformacím?

Hrát si na neomylné nechceme a nebudeme. Je pravdou, že kontrolujeme každý nový záznam, který uživatelé vloží. Proto ho také po zadání najdete v databázi do 24 hodin. Jistě se i tak může stát chyba. Prosíme Vás, nekřičte proto na ulici sprostá slova na naši adresu ;-). Dejte nám prostě vědět skrze aplikaci v mobilu jediným stiskem ikony u příslušného podniku, nebo nám napište. Podíváme se na to. Děkujeme.

Vyobrazená loga na tomto webu jsou majetkem jejich vlastníků a požívají příslušné právní ochrany.
Copyright: Kdesekouri.cz - Ing. Karolína Matějková 2012-2013